نیاز به تخت بیمارستانی در منزل

با توجه به برتری تخت بیمارستانی و برخورداری از کیفیت ساخت بالا، امکاناتی نظیر تغییر شکن، تغییر ارتفاع تخت، ایمنی تخت و … نیاز به تخت بیمارستانی برای بیمارانی نظیر بیماران زیر که در منزل در حال استراحت هستند احساس می شود.

با توجه به توصیه پزشک، برای برخی از بیمارانی که مدتی است در خانه و بر روی تخت معمولی به استراحت می پردازند نیاز به تغییر زاویه زیر سر، ایجاد شرایط بهتر برای ورود و خروج تخت، ایجاد حفاظ هایی برای جلوگیری از افتادن و … می باشد. از این رو خرید تخت بیمارستانی می تواند گزینه مناسبی برای بیماران بستری در منزل باشد. برای مثال تخت بیمارستانی برای سالمندان گزینه مناسب تری می باشد.

برخی بیماران که از مراکز توانبخشی یا بیمارستان به منزل می آیند با توجه به عادت به تخت بستری و فراهم شدن شرایط بهتری برای استراحتشان، تخت بیمارستانی را ترجیح می دهند.

بیماری که در حال بهبودی از شکستگی ایجاد شده در پا یا لگن می باشد و برای طی شدن دوره نقاهت نیاز به استفاده یک یا چند ماهه از تخت بیمارستانی دارند.

تخت بیمارستانی صحرائی - تخت بیمارستانی ABS - تخت بیمارستانی برقی - تخت بیمارستانی سه شکن

انتخاب تخت بیمارستانی برای منزل

با توجه به مطالبی که گفته شده، انواع تخت بیمارستانی اعم از تخت برقی و تخت بیمارستانی مکانیکی، تخت سه شکن، تخت دو شکن و یک شکن، تخت با قابلیت تنظیم ارتفاع و … ممکن است انتخاب را برای فرد مشکل کند. با این حال می بایست راحتی بیمار، توصیه پزشک و در نهایت بودجه مد نظر را در هنگام انتخاب مد نظر داشت.

قیمت تخت بیمارستانی متاثر از نوع آن، کیفیت ساخت آن شامل متریال مورد استفاده و مواردی نظیر موتور تخت بیمارستانی مورد استفاده می باشد. از این رو می بایست تختی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز و موارد مد نظر شما می باشد. مسلما استفاده از تخت سه شکن برقی که کامل ترین و بهترین تخت بیمارستانی است، راحتی بیشتری را فراهم کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با  تخت بیمارستانی صحرایی، انواع تخت بیمارستانی صحرائی و تجهیزات بیمارستانی صحرایی می توانید از صفحات مربوطه بازدید بفرمایید یا برای مطالعه نکات خرید تخت بیمارستانی و مشاوره و اطلاع از قیمت تخت بیمارستانی با شماره 02166410796 تماس حاصل فرمایید. می توانید از صفحات مربوطه بازدید بفرمایید.

انواع تخت بیمارستانی صحرایی