انتخاب تخت بیمارستانی برای بیمار در حال استراحت در منزل یکی از مهمترین تصمیماتی است که می بایست گرفته شود. این تصمیم با توجه به این که بیمار زمان زیادی را در حال استراحت بر روی تخت می باشد، به وضعیت و شرایط بیمار وابسته است.

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، انواع تخت بیمارستانی اعم از تخت بیمارستانی شکن دار، تخت بیمارستانی با قابلیت تنظیم ارتفاع، تخت برقی و مکانیکی و … به بازار ارائه شده اند که قدرت انتخاب را بیشتر خواهد کرد. از بین انواع تخت بیمارستانی، تخت بیمارستانی برقی دارای تکنولوژی پیشرفته تری نسبت به تخت معمولی و تخت مکانیکی می باشد. این تخت ها به علت دارا بودن موتورهای قدرتمند برای تغییر شکن و همچنین تنظیم ارتفاع، تخت بیمارستانی مناسبی برای منزل و مراکز درمانی می باشند. یکی از قابلیت های بسیار مفید در تخت های برقی قابلیت تغییر موقعیت توسط خود بیمار می باشد که از طریق ریموت کنترل های روی حفاظ کنار تخت انجام می پذیرد.

تخت بیمارستانی صحرائی - تخت بیمارستانی ABS - تخت بیمارستانی برقی - تخت بیمارستانی سه شکن

مزایای تخت برقی تجهیزات پزشکی صحرایی

  • تخت برقی صحرایی توسط مرغوب ترین متریال تولید گردیده و آن را نسبت به سایر تخت های بیمارستانی متمایز کرده است. استفاده از ABS در تخت بیمارستانی قابلیت ضدعفونی و شستشوی تخت بیمارستانی را بدون آسیب به تخت فراهم کرده است.
  • از دیگر مزایای این تخت ها نسبت به تخت های دیگر، شاسی کشی دوبل آن ها بوده که  منجر به ارائه گارانتی بلند مدت برای این تخت ها شده است.
  • این تخت ها می توانند بدون هرگونه مشکلی تا محدوده وزنی 180 کیلوگرم را جابجا نمایند و علاوه بر آن تحمل وزن کلی این مدل تخت ها تا 250 کیلوگرم می باشد. برای جابجایی تخت ها نیاز به استفاده از چرخ های ترمزدار ساخته شده از فلز مرغوب می باشد که در تخت بیمارستانی برقی از چنین چرخی استفاده شده است که منجر به جابجایی روان و بدون لرزش و صدا می گردد.
  • یکی دیگر از مسائلی که ذهن همراهان و بیمار را درگیر می نماید، شست و شو و نظافت بیماران بر روی تخت بیمارستانی می باشد که با توجه به استفاده از موتور ضد آب در تخت برقی بیمار، شستشوی بیمار بدون هیچ مشکلی انجام می شود. چرا که این موتور ها دارای کیفیت درجه یک بوده و دارای پوسته های خارجی مقاوم در برابر رطوبت و مواد ضد عفونی هستند لازم به ذکر است که این موتور ها دارای گارانتی مدت دار بوده و با 5 سال خدمات پس از فروش خدمت شما ارائه می گردد.

از نمونه تخت های بیمارستانی برقی تجهیزات پزشکی صحرائی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تخت بیمارستانی سه شکن برقی – کد 101

تخت بیمارستانی سه شکن برقی – کد 102

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با تخت بیمارستانی و آشنایی با تخت بیمارستانی صحرائی و انواع تخت بیمارستانی صحرائی و تجهیزات بیمارستانی صحرایی می توانید از صفحات مربوطه بازدید بفرمایید یا برای مطالعه نکات خرید تخت بیمارستانی و مشاوره و اطلاع از قیمت تخت بیمارستانی با شماره 02166410796 تماس حاصل فرمایید.

انواع تخت بیمارستانی صحرائی