تخت مکانیکی بیمارستانی یکی از انواع تخت بیمارستانی بوده که در آن ها تنظیم سر و پای تخت ها به صورت دستی و توسط اهرم های مکانیکی صورت می گیرد. همانطور که می دانید تخت بیمارستانی برای آسایش و راحتی بیماران در بیمارستان و یا منزل طراحی و تولید می شوند تا رفاه حال بیماران را تامین نمایند.

تخت بیمارستانی مکانیکی در انواع ارتفاع ثابت و یا با قابلیت تنظیم ارتفاع ساخته می شوند و در مدل های تک شکن و تخت دو شکن و تخت بیمارستانی سه شکن تولید می شوند و متناسب با نیاز بیمار قابل انتخاب می باشند. این تخت ها توسط اهرم های مکانیکی پایین تخت در زاویه مناسب قرار می گیرند.

این تخت بیمارستانی نیز دارای ریل های جانبی در دو طرف تخت بوده که علاوه بر جلوگیری از افتادن بیمار میتواند به آنها در بلند شدن و نشستن کمک نمایند.

تخت بیمارستانی صحرائی - تخت بیمارستانی فلزی - تخت بیمارستانی مکانیکی

مزایای تخت بیمارستانی مکانیکی صحرایی

در بعضی از انواع تخت مکانیکی موجود در بازار با توجه به استفاده از متریال کیفیت پایین در تولید تخت بیمارستانی، هندل ها به سختی کار می نمایند به طوری که بعد از مدتی با مشکل مواجه می شوند. این در حالی است که در تخت های مکانیکی صحرایی، استفاده از بلبرینگ ها و ساچمه ها در داخل بالابر ها باعث شده است که علاوه بر جلوگیری از خرابی های زود هنگام، تغییر موقعیت به نرمی و روانی انجام شود. علاوه بر آن استفاده از پیچ های 18 تراش یا همان پیچ و مهره های کبریتی سبب جابجایی روان جک های این تخت ها می شود.

تمامی تخت های مکانیکی صحرایی از آهن های سنگین تولید گردیده و از مقاومت بالایی برخوردار می باشند. تاج این نمونه تخت ها با ام دی اف ساخته شده است که این مسئله علاوه بر زیبایی می تواند در روند بهبودی و احساس خوشایند بیمار تاثیرگذار باشد. در تخت های مکانیکی برای جابجایی از چرخ های بزرگ و مرغوب استفاده گردیده که علاوه بر کیفیت بالا در جابجایی نیز بسیار روان می باشند. لازم به ذکر است که تحمل وزن این مدل از تخت های صحرایی تا محدوده 140 کیلوگرم می باشد.

در ادامه انواع تخت بیمارستانی مکانیکی تجهیزات پزشکی صحرایی را مشاهده می کنید:

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی – کد 103

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی – کد 104

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی – کد 105

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی – کد 106

تخت بیمارستانی دو شکن مکانیکی – کد 107

تخت بیمارستانی یک شکن مکانیکی – کد 108

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با تخت بیمارستانی و آشنایی با تخت بیمارستانی صحرائی و انواع تخت بیمارستانی صحرائی و تجهیزات بیمارستانی صحرایی می توانید از صفحات مربوطه بازدید بفرمایید یا برای مطالعه نکات خرید تخت بیمارستانی و مشاوره و اطلاع از قیمت تخت بیمارستانی با شماره 02166410796 تماس حاصل فرمایید.

انواع تخت بیمارستانی صحرائی