تخت بیمارستانی به گونه ای طراحی گردیده است که محیطی پایدار، ایمن و راحت را برای استراحت و بهبودی بیمار در منزل و بیمارستان به ارمغان می آورد. تخت های بیمارستانی نسبت به تخت های معمولی که در منزل مورد استفاده قرار می گیرند امنیت و انعطاف پذیری بیشتری را برای بیماران به وجود می آورند. این تخت ها به شما این امکان را می دهند که بنا به نوع نیاز بیمار قسمت های مختلف تخت را در زوایای متفاوت تنظیم نمایید.

همچنین در برخی از این نوع تخت ها امکان تنظیم ارتفاع کلی تخت نیز وجود دارد که در جا به جایی بیمار شرایط را آسان تر می نماید. تخت های بیمارستانی در سبک ها، اندازه ها و امکانات مختلفی تولید می گردند.

انواع تخت بیمارستانی

به طور کلی تخت های بیمارستانی را می توان به دو مدل تخت های مکانیکی و تخت های برقی تقسیم نمود.

تخت بیمارستانی مکانیکی

در تخت های مکانیکی پرستاران و یا همراهان با استفاده از اهرم های دستی که در پایین و یا بالای تخت قرار دارند می توانند موقعیت سر و یا پاهای بیمار را تنظیم نمایند. این نوع تخت ها معمولا دارای قیمت پایین تری بوده و برای بیمارانی که تنظیم بیش از حد شکن ندارند مناسب می باشند. اما لازم به ذکر است که اغلب انواع تخت بیمارستانی مکانیکی تنها قادر به تغییر زاویه در ناحیه سر و پای بیمار می باشند.

تخت بیمارستانی برقی

تخت های برقی بیمارستانی دارای قابلیت تنظیم کامل به صورت الکتریکی در تمامی قسمت های تخت و حتی در تنظیم ارتفاع تخت هستند. این نوع تخت ها کار را برای مراقبان آسان می نمایند به همین دلیل از این نوع تخت ها معمولا در بخش های ویژه مراکز درمانی استفاده می شود. همچنین بیماران می توانند تنها با لمس یک دکمه به راحتی تنظیمات مورد نیاز خود را انجام دهند. این نوع تخت ها ایده آل برای استفاده در تمام مکان ها می باشند اما عمدتا از این نوع تخت ها برای بیمارانی که نیاز به مدت زمان زیادی مراقبت دارند استفاده می شود.

قیمت تخت بیمارستانی برقی به نسبت تخت های مکانیکی گران تر می باشد به همین دلیل معمولا از آن ها در مراکز درمانی استفاده می شود.

تخت بیمارستانی صحرائی - تخت بیمارستانی تمام ABS - تخت بیمارستانی برقی

نحوه انتخاب تخت بیمارستانی برای منزل

زمانی که در جستجوی خرید یک تخت مناسب جهت نگهداری از بیمارتان در منزل هستید بهتر است که ابتدا نیازهای بیمارتان را ارزیابی نمایید تا مطمئن شوید که یک تخت با امکانات مناسب را جهت امنیت و راحتی بیمار خریداری می نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با  تخت بیمارستانی صحرایی، انواع تخت بیمارستانی صحرائی و تجهیزات بیمارستانی صحرایی می توانید از صفحات مربوطه بازدید بفرمایید یا برای اطلاع از نکات خرید تخت بیمارستانی و مشاوره و اطلاع از قیمت تخت بیمارستانی و تخت بیمارستانی مناسب برای منزل با شماره 02166410796 تماس حاصل فرمایید.

انواع تخت بیمارستانی صحرایی