تخت بیمارستانی شکن دار

تخت بیمارستانی شکن دار توسط کنترل های دستی و برقی قابلیت جابه جایی در نواحی مختلف را داشته و اصطلاحا به آن ها تخت های شکن دار برقی و مکانیکی گفته می شود. در تخت بیمارستانی برقی به راحتی تنها با فشردن یک دکمه توسط پرستاران یا همراهان بیمار، شکن در حالت های مختلفی نسبت به نیاز بیمار قرار می گیرد. این تخت ها دارای رویه های قابل شستشو و ضدعفونی می باشند. شکن توسط الکتروموتور و بازوهای مکانیکی قابلیت تنظیم ارتفاع دارند.

تخت های شکن دارای به سه دسته تخت تک شکن، تخت دو شکن و تخت سه شکن در هر دو نوع تخت مکانیکی و تخت برقی تقسیم بندی می شوند. با آگاهی از تفاوت و مزایای انواع تخت بیمارستانی شکن دار و نحوه تغییر شکن می توان تصمیم درستی برای خرید گرفت.

تخت بیمارستانی سه شکن

در این مدل تخت شاهد سه شکن در نواحی مختلف تخت می باشیم که توسط کنترل برقی یا هندل های دستی می توان شیب بالا تنه را برای انجام فعالیت های روزانه بیمار تنظیم کرد.همچنین توسط این دو کنترلر قابلیت تنظیم شیب ران پا و بالا آمدن ساق پا امکان پذیر می باشد.

از نمونه تخت سه شکن تجهیزات پزشکی صحرائی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تخت بیمارستانی سه شکن برقی – کد 101

تخت بیمارستانی سه شکن برقی – کد 102

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی – کد 103

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی – کد 104

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی – کد 105

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی – کد 106

تخت بیمارستانی صحرائی - تخت بیمارستانی ABS - تخت بیمارستانی برقی - تخت بیمارستانی سه شکن

تخت بیمارستانی دو شکن

تخت دو شکن نسبت به تخت سه شکن از امکانات کمتری برخودار بوده و تنها دارای قابلیت تنظیم ارتفاع در ناحیه زیر کمر و قسمت زیر پا را دارد. در این مدل هم تنظیم ارتفاع هم به صورت برقی و هم به صورت مکانیکی انجام می شود .

از تخت بیمارستانی دو شکن تجهیزات پزشکی صحرائی دیدن فرمایید.

تخت بیمارستانی صحرائی - تخت بیمارستانی فلزی - تخت بیمارستانی مکانیکی- تخت بیمارستانی دو شکن

تخت بیمارستانی تک شکن

این مدل نسبت به دو مدل قبلی ابتدایی تر بوده و قابلیت های کمتری دارد. در تخت های تک شکن تنظیم ارتفاع صرفا در ناحیه کمر به وسیله کنترلر های برقی و دستی انجام می شود . از این مدل تخت ها بیشتر در درمانگاه ها یا منزل برای بیماران استفاده می کنند.

از تخت بیمارستانی یک شکن تجهیزات پزشکی صحرائی دیدن فرمایید.

تخت بیمارستانی صحرائی - تخت بیمارستانی فلزی - تخت بیمارستانی مکانیکی- تخت بیمارستانی یک شکن

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با تخت بیمارستانی و انواع تخت بیمارستانی، آشنایی با تخت بیمارستانی صحرائی، انواع تخت بیمارستانی صحرائی و تجهیزات بیمارستانی صحرایی می توانید از صفحات مربوطه بازدید بفرمایید برای اطلاع از قیمت تخت بیمارستانی با شماره 02166410796 تماس حاصل فرمایید.

انواع تخت بیمارستانی صحرایی