تخت بیمارستانی مکانیکی

تخت مکانیکی دارای اهرم های دستی برای تنظیم ارتفاع و تغییر موقعیت بالاتنه و پایین تنه بوده و جزء ساده ترین انواع تخت بیمارستانی می باشد. این تخت ها دارای 3 هندل متفاوت برای تغییر موقعیت های مختلف تخت بوده و به صورت چرخشی مورد استفاده قرار می گیرد.

پرستاران و همراهان به نسبت نیاز بیمار می تونند با چرخاندن هندل های مورد نظر تغییرات لازم را در ارتفاع یا قسمت بالاتنه و پایین تنه بیمار ایجاد کنند. بعضی از این تخت ها نیمه الکترونیک بوده و تنها تنظیم ارتفاعشان به صورت دستی انجام می شود.

تخت بیمارستانی صحرائی - تخت بیمارستانی فلزی - تخت بیمارستانی مکانیکی

قیمت مناسب تخت بیمارستانی مکانیکی

تخت های هندلی دارای قیمت مناسب تری نسبت به تخت های برقی بوده و از آنها استفاده بیشتری در بستری های خانگی می شود. در واقع استفاده از تخت بیمارستانی مکانیکی در منزل مقرون به صرفه تر می باشد.

انواع تخت بیمارستانی مکانیکی تجهیزات پزشکی و تخت بیمارستانی صحرائی

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی – کد 103

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی – کد 104

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی – کد 105

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی – کد 106

تخت بیمارستانی دو شکن مکانیکی – کد 107

تخت بیمارستانی یک شکن مکانیکی – کد 108

برای مطالعه بیشتر در مورد برتری تخت بیمارستانی مکانیکی و مزایای تخت بیمارستانی مکانیکی تجهیزات پزشکی صحرایی از صفحه مربوطه بازدید نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با تخت بیمارستانی و انواع تخت بیمارستانی، آشنایی با تخت بیمارستانی صحرائی، انواع تخت بیمارستانی صحرائی و تجهیزات بیمارستانی صحرایی می توانید از صفحات مربوطه بازدید بفرمایید برای اطلاع از قیمت تخت بیمارستانی دستی با شماره 02166410796 تماس حاصل فرمایید.

انواع تخت بیمارستانی صحرائی