ترالی

به چرخ دستی که برای حمل وسایل کوچک در بیمارستان ها استفاده می شود ترالی (Trolley) می گویند . این وسیله به دلیل داشتن وزن سبک و بهره گیری از چهار چرخ روان، به راحتی حرکت کرده و وسایل را با سرعت بالا جابجا می کند.

در کلینیک ها و بیمارستان ها، پرسنل برای بالا بردن سرعت کار در هنگام جابجایی دارو، غذا و سایر تجهیزات پزشکی از ترالی استفاده می کنند. استفاده از ترالی به کار خدمات رسانی به بیماران نظم و انسجام بیشتری می دهد و از آسیب دیدن وسایل بیمارستان هم جلوگیری می کند.

ویژگی های ترالی بیمارستانی

طراحی و تولید ترالی بیمارستانی باید به گونه ای صورت گیرد که خطر انتقال آلودگی توسط آن به حداقل کاهش یافته و دست یابی به سطح بالای بهداشت را هنگام کاربرد تامین کند. بنابراین در تولید ترالی بیمارستانی ویژگی های خاصی لحاظ گردد تا سلامت و ایمنی بیماران، پرسنل، کارکنان و مراجعه کنندگان در محیط های بیمارستان را تضمین کند .

برخی از ویژگی های متمایز کننده ترالی بیمارستانی عبارتند از:

  • سهولت نظافت محفظه های بسته و قفل دار
  • استفاده ار چرخ بی صدا
  • استفاده از آرام بند برای درپوش ها
  • مجهز به سطل ها و کیسه های متمایز
  • تجهیزات جانبی متعدد
  • حفظ آرامش بیمارستان
  • استفاده از مواد آنتی باکتریال

ترالی اورژانس پنج کشو - کد 113 - تجهیزات پزشکی و تخت بیمارستانی صحرایی

انواع ترالی بیمارستانی

ترالی بیمارستانی با توجه به کاربرد دارای انواع مختلفی می باشد که هرکدام در خدمات رسانی سهم بسزایی دارند .

تجهیزات پزشکی صحرایی ارائه دهنده ترالی اورژانس چهار کشو، ترالی اورژانس پنج کشو، ترالی پانسمان تک کشو و ترالی پانسمان دو کشو، توانایی ساخت ترالی بر مبنای نیاز شما و با توجه به استانداردها را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با تخت بیمارستانی، انواع تخت بیمارستانی و آشنایی با تخت بیمارستانی صحرائی و انواع تخت بیمارستانی صحرائی و تجهیزات بیمارستانی صحرایی می توانید از صفحات مربوطه بازدید بفرمایید یا برای مطالعه نکات خرید تخت بیمارستانی و مشاوره و اطلاع از قیمت تخت بیمارستانی با شماره 02166410796 تماس حاصل فرمایید.