در صورت استفاده از تخت بیمارستانی در منزل، امنیت فرد بیمار تامین شده و وابستگی در برخی از مواقع به دیگران کمتر خواهد شد. در ادامه برخی از مزایای استفاده از تخت بیمارستانی در منزل را ذکر خواهیم کرد.

مزایای تخت بیمارستانی در منزل

امنیت تخت بیمارستانی

یکی از بزرگترین فواید داشتن تخت بیمارستانی، افزایش ایمنی برای استفاده کننده است. در حالی که بیمار روی تخت است می توان تخت را به وسیله ی چرخ ها با توجه به مکانیزم قفل آن ها، به اطراف حرکت داد. این بدان معناست که شما می توانید بیمار را به اتاق های مختلف منتقل کنید و زمانی که چرخ ها قفل هستند، خیالتان از بابت حرکت نکردن تخت آسوده باشد.

ایمنی تخت بیمارستانی با توجه به وجود ریل و حفاظ جانبی نیز تامین می شود. و با توجه به این که تخت بیمارستانی فول، دارای قابلیت تنظیم ارتفاع تخت است، برای انتقال به ویلچر یا سایر وسایل حمل و نقل، مشکل کمتری به وجود می آید.

انطباق پذیری تخت مزیض

داشتن تخت بستری در منزل برای افرادی که نیاز به انتقال به ویلچر، واکر و … دارند کار را راحت تر کرده است. با توجه به اینکه نیاز به استفاده از میز غذاخوری بر روی تخت  می باشد یا وسایل بهداشتی و درمانی دیگری ممکن است مورد نیاز باشد، تخت بیمارستانی انطباق بیشتری با آنها دارد.

راحتی همراهان و مراقبان بیمار

یکی دیگر از این مزایا این است که کار مراقبان و محافظان بیمار ساده تر می شود . نه تنها تخت های بیمارستانی به راحتی جابجا می شوند بلکه با توجه به قابلیت تنظیم زاویه تخت، تغییر شکن به راحتی اتفاق می افتد.

تخت بیمارستانی صحرائی - تخت بیمارستانی تمام ABS - تخت بیمارستانی برقی

قابلیت تنظیم تخت بیمارستانی

تنظیم تخت بیمارستانی بسیار ساده است. برخی از آنها که با موتور برقی کار می کنند می توانند تنها با لمس یک دکمه، کنترل شوند؛ این توانایی بدان معناست که فرد می تواند به تنهایی تخت را تنظیم نماید و برای این کار وابسته به مراقب نباشد تا کار تنظیم تخت را برای وی انجام دهد؛ این آزادی به فرد اجازه می دهد تا مستقل تر باشد. قابلیت تنظیم منجر به قرارگیری سطح پشتی تخت حتی تا زاویه 90 درجه برای راحتی در نشستن بیمار و همچنین تنظیم قسمت پایین تخت برای گردش بهتر خون در پاها و اندام های تحتانی خواهد شد.

راحتی بیمار در تخت بیمارستانی

تخت های بیمارستانی بسیار راحت هستند. استفاده کننده می تواند به راحتی ارتفاع سر و یا پای خود را به میزان دلخواه تغییر دهد و آنها می توانند با فشار دادن یک دکمه، در وضعیت نشسته قرار گیرند ، این قابلیت ها نه تنها برای فرد راحتی به ارمغان می آورد بلکه باعث گردش خون بهتر می شود و به جلوگیری از تورم، رفلاکس اسید معده، مشکلات تنفسی و جلوگیری از آپنه تنفسی در هنگام خواب، کمک می کند.

انواع تخت بیمارستانی اعم از تخت برقی و تخت بیمارستانی مکانیکی منجر به بهتر طی شدن دوره درمان فرد در منزل خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با  تخت بیمارستانی صحرایی، انواع تخت بیمارستانی صحرائی و تجهیزات بیمارستانی صحرایی می توانید از صفحات مربوطه بازدید بفرمایید یا برای مطالعه نکات خرید تخت بیمارستانی و مشاوره و اطلاع از قیمت تخت بیمارستانی با شماره 02166410796 تماس حاصل فرمایید. می توانید از صفحات مربوطه بازدید بفرمایید.

انواع تخت بیمارستانی صحرایی