انتخاب تخت مناسب برای بیماران بستری شده در منزل کار آسانی نبوده و بسیار چالش برانگیز می باشد. تمام افرادی که ناچار به بستری یکی از عزیزانشان در منزل شده اند با حساسیت خاصی به دنبال یک تخت مناسب برای بیمارشان هستند. شما برای یک انتخاب مناسب باید اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید.

یکی از بزرگترین فواید داشتن تخت بیمارستانی افزایش ایمنی برای بیمار می باشد. ایمنی تخت های بیمارستانی توسط ریل ها و حفاظ های جانبی تامین می شود. بهترین تخت بیمارستانی خانگی تختی است که تمام نیازها و امکانات مورد نیاز را در اختیار بیمار قرار دهد. در اینجا با اشاره به نکات کلیدی خرید تخت بیمارستانی برای منزل به شما کمک می کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده خرید نمایید.

تخت بیمارستانی صحرائی - تخت بیمارستانی ABS - تخت بیمارستانی برقی - تخت بیمارستانی سه شکن

برای خرید تخت بیمارستانی خانگی چه نکاتی باید در نظر داشته باشیم؟

1. تهیه فهرستی از قابلیت های مورد نیاز

زمانی که تصمیم به خرید تخت بیمارستانی می گیرید با انواع متفاوتی از تخت ها روبرو می شوید. این تخت ها دارای امکانات متفاوتی بوده و گاهی از مواد اولیه متفاوتی تولید گردیده اند. از این رو بهتر است از قبل لیستی از امکانات و قابلیت های مورد نیاز خود تهیه نمایید. این لیست می تواند شامل مواردی مانند:

2. در نظر گرفتن ارتفاع تخت

ارتفاع تخت به معنای فاصله کف تخت تا سطح زمین می باشد. در زمان خرید، ارتفاع تخت یکی ار مهم ترین مواردی است که باید به آن دقت نمایید. در تخت های با قابلیت تنظیبم ارتفاع، ارتفاع از 40 تا 80 سانت می تواند متغیر باشد. در تخت هایی که این قابلیت را ندارند ارتفاع تخت 80 سانتی متر می باشد. شما می توانید با تهیه تخت مریض سفارشی ارتفاع مورد نیاز خود را داشته باشید.

3. وضعیت بیمار

بعضی از بیماران دارای شرایط هستند که نیاز به جا به جایی زیادی داشته و روزانه چندین بار از روی تخت پایین می آیند. برای این نوع از بیماران تخت های با ارتفاع پایین یا تخت هایی با قابلیت تنظیم ارتفاع مناسب تر می باشند. برخی از بیماران نیاز به جابجایی و تغییر زاویه دارند برای این بیماران باید تعداد شکن مناسبی انتخاب نمایید. ضمنا در بیمارانی که سطح هوشیاری پایین داشته و خطر سقوط از تخت را دارند علاوه بر لزوم استفاده از ریل جانبی، تخت های سفارشی با ارتفاع 25 تا 30 سانت گزینه مناسب تری خواهند بود.

4. کیفیت مواد اولیه تولید

تخت های بیمارستانی برای بیماران مورد استفاده قرار می گیرد. این تخت ها جزء تجهیزات هتلینگ بوده و سالیان زیادی مورد استفاده قرار می گیرند، به همین دلیل کیفیت اولیه مهم ترین فاکتور می باشد. بهتر است زمانی که برای تهیه تخت بیمارستانی اقدام می نمایید به غیر از قیمت، به کیفیت تخت ها نیز توجه نمایید. تخت های با کیفیت مواد اولیه پایین نه تنها به بیماران کمک نخواهند کرد بلکه می توانند آسیب جدی ایجاد کند.

5. تجهیزات مورد نیاز برای نصب روی تخت

برخی از بیماران با توجه به شرایط خاصی که دارند نیازمند امکانات متفاوتی می باشند. تخت های بیمارستانی با انواع گوناگون قابلیت نصب تجهیزاتی را بر روی خود دارند. شما باید با توجه به نیاز بیمار به تجهیزات اضافی و با آگاهی کامل از امکانات تخت، انتخاب و خرید نمایید.

6. خرید از تولیدکننده برتر

بهتر است تخت مورد نیاز خود را از مراکز معتبر خریداری نمایید. در صورتی که می خواهید انواع مختلف تخت را مورد بررسی قرار دهید تا انتخاب مناسبی داشته باشید، باید به فروشگاه هایی مراجعه نمایید که با کیفیت ترین و مرغوب ترین تخت های موجود در بازار را در اختیار شما قرار دهند. تخت های با کیفیت مرغوب دارای گارانتی می باشند. گارانتی یکی از مهم ترین خدماتی است که باید تخت مورد نظرتان دارا باشد.

صنایع پزشکی صحرایی با بیش از 15 سال سابقه تولید، با تولید انواع تخت بیمارستانی برقی و مکانیکی یکی از خوشنام ترین مراکز فروش تخت بیمارستانی در ایران می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با  تخت بیمارستانی صحرایی، انواع تخت بیمارستانی صحرائی و تجهیزات بیمارستانی صحرایی می توانید از صفحات مربوطه بازدید بفرمایید یا برای مطالعه نکات خرید تخت بیمارستانی مخصوصا تخت بیمارستانی برای منزل و مشاوره و اطلاع از قیمت تخت بیمارستانی با شماره 02166410796 تماس حاصل فرمایید. می توانید از صفحات مربوطه بازدید بفرمایید.

انواع تخت بیمارستانی صحرایی