کاربرد تخت ریکاوری

تخت های ریکاوری جهت استفاده در مراکز بیمارستانی، اورژانس ها، کلینیک ها، مراکز گوارشی وآندوسکوپی و اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرند. این تخت ها نوعی از انواع تخت بیمارستانی می باشد که برای ریکاوری بیمار بعد از عمل جراحی و خارج شدن از اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرند.

می توان از این تخت جهت جا به جایی بیماران در بین بخش های مختلف بیمارستان استفاده کرد. این تخت ها داری حفاظ های بلند و محکم هستند تا بتوانند در صورت برخورد با دیوار و ایجاد ضربه مقاوم باشند.

تخت ریکاوری | تخت ریکاوری کد 123 | تخت بیمارستانی صنایع پزشکی صحرایی

مشخصات تخت ریکاوری

تخت های ریکاوری دارای پایه های قوی و مستحکم بوده و در صورتی که در هنگام جا به جایی با سرعت بالا با نقاط مختلف برخورد نمایند به دلیل مقاومت بالایی که دارند دچار هیچگونه مشکلی نخواهند شد.

رویه این تخت ها از فوم های با جنس مرغوب استفاده گردیده که در طولانی مدت دچار هیچگونه مشکلی نخواهند شد و فروکش نمی کنند. رویه های فوم ها از جنس چرم های قابل شستشو و استرلیزه می باشند.

در این تخت ها از چرخ های روان ترمزدار استفاده شده که حرکت را در انواع سطوح آسان می نماید.این چرخ بدون تولید صدا جا به جایی را انجام می دهد که این مسئله در حفظ آرامش بیماران تاثیر مثبتی خواهد داشت.

انواع تخت ریکاوری تجهیزات پزشکی صحرایی

ریکاوری تمام پلاستیک – کد 121

ریکاوری پایه ثابت – کد 122

ریکاوری یک شکن – کد 123

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با تخت بیمارستانی و آشنایی با تخت بیمارستانی صحرائی و انواع تخت بیمارستانی صحرائی و تجهیزات بیمارستانی صحرایی می توانید از صفحات مربوطه بازدید بفرمایید. ضمنا برای کسب اطلاعات بیشتر برای انتخاب تخت بیمارستانی برای استفاده در منزل و یا نکات خرید تخت بیمارستانی و مشاوره و اطلاع از قیمت تخت بیمارستانی با شماره 02166410796 تماس حاصل فرمایید.

انواع تخت بیمارستانی صحرائی